Hakkımızda

 

Merhaba Ben Av. Begüm Duran, İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık yapmaktayım aynı zamanda kendimi iyi bir yemek ustası olarakta tanımlayabilirim yıllardır süregelen bilgi ve becerimi sizlere aktarmak için böyle bir yemek tarifi bloğu hazırladım. Tariflerin tamamı denenmiş lezzetli yemeklerden oluşmaktadır. Tariflerin hiç biri kendime ait değildir, sadece ufak püf noktaları ve sunumlarda değişiklikler yapılmıştır. Umarım sizler de paylaşacağım tüm tarifleri keyifle yapar ve lezzetli bulursunuz. Şimdiden afiyet olsun.

 

Yemek tarifleri ev hanımı olsun yada olmasın bayanların mutfaktaki en büyük yardımcısıdır. Yemeklerburda.com sitemizde yöresel yemek tariflerinden en güncel yabancı mutfaklara kadar birçok yemek tarifini bulacaksınız. Amacımız her gün ne yemek pişirsem derdine bir son vermek.

Yemek tarifi denince ilk akla gelen şey pişirilecek yemeğin hangi saat aralığında pişirileceğine ve hangi türden yemek olacağına karar vermek olacaktır. Burada öncelikle yemek tarifi konusunda uzman kişilere danışmak gereklidir. Yemeklerburda.com büyük ölçüde bu yemeklerin tarifi ihtiyacınıza cevap verecektir.

Yemek Tarifleri ve yemek tarifi ile ilgili daha çok bilgiye sahip olmak için www.yemeklerburda.com  adresini ziyaret ediniz.